Zühdü NAÇAR

Birlikte bereket ayrılıkta azap vardır.
Refahiye Yuvadağı Köyü Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneğimizin 27.03.2016 tarihinde gerçekleştirdiği 17. Olağan Genel Kuruluna göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizlere vermiş olduğunuz desteğe şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Dernek başkanı olarak sizlere yeni web sayfamızdan yazmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu maksatla daha iyi bir iletişim sağlayabilmek için yaptığımız çalışmaları buraya yansıtmaya çalışacağız. Bizlere, değerli görüş ve önerilerinizi gerek şahsım gerek yönetim kuruluma sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. Bizler yönetim kurulu olarak görevi devralalı 1 aylık bir süre oldu. Bu sürede bizlere verdiğiniz olağanüstü destek ve güven için tekrardan tüm köylülerimize çok teşekkür ediyorum. Saygı değer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve çok değerli geleceğimiz olan Çocuklarımız; şahsım ve yönetim kurulu adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
Dernek; sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği dayanışmayı yardımlaşmayı kültürel varlıkları ortaya çıkararak yaşamayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arası iletişim kurulmasını, akrabalık bağlarının yanında hemşerilik bağlarının da güçlenmesini sağlar.
Sizleri derneğimize sahip çıkmaya, birliğimizin beraberliğimizin ve kardeşliğimizin pekişmesi için derneğimize davet ediyoruz.
Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek hayırlı işlere vesile olmak niyetindeyiz.
Sizleri en içten dileklerimle şahsım ve yönetim kurulum adına saygı ve sevgiyle selamlarım.

YUVADAĞI KÖYÜ DERNEK BAŞKANI,

ZÜHDÜ NAÇAR

Yönetim Kurulu

Tıklayınız