<body> <p>Bu sayfa çerçeveler kullanıyor ancak tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.</p> </body>
15
MAYIS

Kongre ve Dernek İnşaat Toplantısı

Kıymetli üyelerimiz, Kongremiz ve Dernek inşaat istişare toplantımız 20.03.2021 tarihinde 16:00'da dernek binamızın yanında, Sev vakfında pandemi kurallarına uyularak yapılacaktır. Tüm üyelerimizin katılım sağlaması önemle rica olunur. Yuvadağı dernek yönetimi adına Zühdü Naçar.

15
MAYIS

18.GENEL KURUL SONUÇLARI

Yuvadağı köyü 18. Genel Kurul kongresinde Başkan Zühdü Nacar ile güven tazaledi. 25.03.2018 tarihinde dernek merkezinde gerçekleşen 18. Genel Kurul toplantısına yoğun ilgi gösteren Yuvadağlılar, divan başkanlığına seçilen Selçuk Naçar'ın divan üyeleri; Ahsen Naçar ve Aytekin Naçar'ın açılış konuşmasının ardından, İstiklal marşı okunması, tüm şehit ve ölmüşlerimize okunan Kur'an-ı Kerim'den sonra genel gelir ve gider durumu görüşüldükten sonra kabul edildi. Faaliyet raporunun okunmasının ardından dernek başkanı Zühdü Naçar, tek liste olarak verilen seçimde üyelerin tamamının oyunu olarak tekrardan Yuvadağı Köyü dernek başkanlığına seçilmiştir. Yeni yönetim kurulumuz şu şekildedir: Zühdü Naçar, Erkan Naçar, Oktay Naçar, Tuğrul Naçar, Ümit Ali Naçar, Mürsel Naçar, Enver Soydaş, Veysel Naçar, Osman Naçar, Feyzullah Naçar, Sami Soydaş. Bilginize sunarız.

15
MAYIS

DERNEK İFTAR PROGRAMI

Geleneksel Yuvadağı Köyü Derneği İftar programı 19 Mayıs 2018 cumartesi, Ihlamurkuyu Merkez Cami Konferans salonu Ümraniye'de yapılacaktır. Tüm köylülerimiz davetlidir.

15
MAYIS

DERNEK KIR GEZİSİ

Geleneksel Yuvadağı Köyü Derneği Kır Gezisi 17 Haziran 2018 tarihinde Kavacık piknik alanından gerçekleştirilecektir. Tüm köylülerimiz davetlidir! Ayrıntılar çok yakında.

15
MAYIS

FUTBOL TURNUVASI

Yuvadağı Köyü Derneği Futbol Turnuvası Başladı. Maç sonuçları, kadro, ve diğer tüm ayrıntılar için facebook grubunu takip ediniz.

15
MAYIS

TOPKAPI KAHVALTI TOPLANTISI

18 Aralık 2016 Pazar Günü Topkapı bölgesindeki köylülerimiz ile yönetim olarak kahvaltı organizasyonu düzenledik. Bölgesel organizasyonlarımız devam edecektir.

1
MAYIS

GENÇLER TOPLANIYOR!

Yuvadağı Köyü gençliği 27.11.2016 Pazar günü Saat 09:00'da Trabzon Park'ta Kahvaltı programında buluşuyor. Tüm gençleri bekliyoruz!

24
NİSAN

KÖYDE BAYRAMLAŞMA

Ramazan Bayramı'nın 2. Günü Yuvadağı Köyünde bayramlaşma etkinliğine katılan katılamayan tüm köylülerimize teşekkür ederiz. -Dernek Yönetimi

11
HAZİRAN

İFTAR YEMEĞİ

11 Haziran Cumartesi günü derneğimizin düzenlemiş olduğu iftar programına katılan tüm köylülerimiz ve dostlarımıza teşekkür ederiz.

28
MAYIS

TUZLA YEMEK TOPLANTISI

28 Mayıs 2016 Cumartesi Günü Tuzla Erzincanlılar Derneğinde Yuvadaği Köyü Derneği Olarak Yemek organizasyonu düzenledik.

15
MAYIS

ÜMRANİYE KAHVALTI TOPLANTISI

15 Mayıs 2016 Pazar Günü Derneğimizde kahvaltı toplantısı gerçekleştirilmiştir.

15
MAYIS

OKMEYDANI KAHVALTI TOPLANTISI

Okmeydanı, Kuştepe ve Topkapı bölgesindeki köylülerimiz ile yeni yönetim olarak kahvaltı organizasyonu düzenledik.

15
MAYIS

SULTANBEYLİ KAHVALTI TOPLANTISI

Sultanbeyli bölgesindeki köylülerimiz ile yeni yönetim olarak kahvaltı organizasyonu düzenledik.

12
NISAN

DERNEK TOPLANTILARI - ZİYARETLER

Çok yakında kahvaltı ve toplantı organizasyonları yapılacaktır.